Agentura
Moudrý Baobab

Přednášky, kurzy a semináře pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o principech života.

Očistěte si své tělo i duši -Mgr. Jarmila Podhorná, MAOK

JAK NA JARNÍ DETOXIKACI - Beseda s Mgr. Jarmilou Podhornou                                        HUDBA Z INÝCH SFÉR - hudební vystoupení MAOK

Beseda s Mgr. Jarmilou Podhornou - NADĚJE

Paní Mgr. Jarmilu Podhornou jsem osobně vyhledala v roce 2007, kdy jsem měla vážné zdravotní potíže, na doporučení mého kamaráda, kterému pomohla při rakovině střev. Jsem velice vděčná, že mě k ní cesty osudu dovedly. Moc mi pomohly kúry, které mi na míru sestavila a věřím, že i díky nim a ní jsem dnes zdravá a mohla jsem porodit 2 krásné děti. V rodině máme i osobní zkušenosti s léčbou alergií, které se po užívání výrobků Naděje neuvěřitelně zmírnily.

Paní Podhorná nás zasvětila do detoxikace, objasnila nám, proč vůbec je důležité provádět očisty a jak nám při očistě mohou pomoci bylinky. Byl i prostor na dotazy a osobní konzultace zdravotních problémů.

Děkuji paní Podhorné za vše, co dělá a za to, že za námi přijela do Kuřimi.

Děkuji Terezce Novotné za možnost s ní spolupracovat!

MAOK - Hudební vystoupení

Po přednášce paní Podhorné následovalo hudební vystoupení skvělého instrumentalisty, zpěváka a skladatele, jehož jedinečný styl je v snivých až mysticky laděných skladbách lehce rozpoznatelný. Originální rukopis doplňuje na koncertech výbornou improvizací, a tak se nedivte, když Vás nadchne.

Podílel se na tvorbě hudby k filmu BATHORY.

Děkuji Maokovi za nádherný koncert - krásné naladění pro další dny.

Termín: 15.3.2016

Naděje Kuřim

Kontakt na nás

Kalendář událostí

Odběr novinek

Facebook