Agentura
Moudrý Baobab

Přednášky, kurzy a semináře pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o principech života.

Dragan Vujovič

Kariéru lektora osobního rozvoje začínal v roce 1988, kdy se stal ředitelem Silva Method International pro Českou republiku, Rumunsko a bývalou Jugoslávii, a zároveň supervizorem pro oblast východní Evropy.

Během 30 let praxe v oblasti mentálního tréninku vytvořil 62 vzdělávacích programů, realizoval více než 500 seminářů a osobně školil a trénoval více než 45.000 lidí ve střední a východní Evropě v oblasti osobního rozvoje, mentálního tréninku, ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti a technik pro větší využití mozku.

Ve svých programech učí např. jak ovládnout každodenní stres, jak dosáhnout vyšší osobní výkonnosti či užitečné mentální techniky sloužící pro větší využití kapacity mozku. Draganovým nejznámějším vzdělávacím programem je "Vítězná mysl".

Mezi jeho klienty patří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy a reprezentační výběry.

Dragan je držitelem několika prestižních ocenění ze strany mateřské Silva International v USA. Mimo jiné byl v roce 1994 dokonce vyhlášen nejlepším lektorem Silvovy metody na celém světě. Toto unikátní ocenění obdržel v konkurenci více než 300 lektorů ze všech zemí světa, kde Silvova metoda působí a je potvrzením kvality a přínosů Draganovy práce pro rozvoj této organizace.

Dragan je autorem více než 60-ti vzdělávacích programů, seminářů a výcviků v oblasti osobního rozvoje a mentálního tréninku pro veřejnost, firmy a sportovce.

Dragan přednáší a konzultuje v českém, anglickém a srbském jazyce.

Dragan Vujovič foto

Kontakt na nás

Kalendář událostí

Odběr novinek

Facebook