Agentura
Moudrý Baobab

Přednášky, kurzy a semináře pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o principech života.

Jan Mühlfeit - Objevte skrytý potenciál Vašich dětí a rozvíjejte ho

Děkuji Janu Mühlfeitovi, jménem všech zúčastněných rodičů, za jedinečnou přednášku o tom, jak a proč a jak hledat skrytý potenciál (nejen) u dětí.

Jak moc důležité je rozvíjet jejich talent a pracovat na jejich silných stránkách.

Každý z nás jsme jedinečná osobnost s vlastními povahovými rysy a individuálními preferencemi vstřebávání informací. Někdo se učí lépe na základě logických modelů a preferuje tak čísla a text.

Jiný se zase učí lépe z obrázků nebo na základě příběhů. Zde však nastává onen problém. Škola od nás očekává unifikované chování. Školství by však mělo odemykat potenciál každého z nás bez ohledu na to, jaký styl učení nám vyhovuje nejvíce.

Jan Mühlfeit je nejúspěšnější český manažer všech dob. Téměř 22 let působil ve firmě Microsoft, toho 15 let v nejužším vedení firmy po boku Billa Gatese. V letech 2007-2014 byl prezidentem Microsoftu pro Evropu.

Jan Mühlfeit : „Myslím, že v každém z nás je obrovský potenciál, ale málokdo ho dokáže využít. Narodíme se jako tryskové letadlo plné energie a potenciálu, ale většina z nás během svého života tomu tryskáči jen omývá křídla. Málokdo ho skutečně nastartuje a odletí za svým snem. Mohl bych říci, že každý z nás je génius, když se mu podaří zcela odemknout svůj potenciál. Každý, kdo najde svoji osobní výjimečnost, zjistí, proč přišel na svět, jaká je jeho mise a založí ji na svých silných stránkách, může nastartovat svůj pomyslný tryskáč. Může vykročit za svým snem, a prožívat štěstí již na cestě za tímto svým snem či úspěchem."

Termín: 16.10.2015 a 8.4.2016

objevte-skryty-potencial-deti-2015objevte-skryty-potencial-deti-2016

Kontakt na nás

Kalendář událostí

Odběr novinek

Facebook