Agentura
Moudrý Baobab

Přednášky, kurzy a semináře pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o principech života.

Přednáška Šťastné vztahy - Ing. Vojtěch Lust, M.I.M

Přednáška Ing. Vojtěcha Lusta, M.I.M o tom, proč se některé vztahy nevydaří a jiné ano,

a  jak „to" zařídit, abychom žili ve šťastných vztazích.

O tom, jak v životě prožívat štěstí a cítit se naplnění, nejen na chvilku, když jste něčeho dosáhli, ale každodenně, ve zcela běžných situacích.

Jak prožívat naplno blízkost a lásku ve vztazích nebo dělat práci, která vás baví a být v ní úspěšní.

Většina z nás s někým nebo vedle někoho žije, má děti, přátele, každodenně se potkává se spolupracovníky nebo s klienty a v neposlední řadě žijeme všichni sami se sebou.

Vztahy jsou podle mne důležitá věc, která dává našemu životu smysl.

Věřte, že je možné, aby nás všechny tyto vztahy obohacovaly a naplňovaly, aby nám přinášely do života radost a ne trápení a starosti, jak tomu občas bývá.

Je potřeba udělat v sobě generální úklid a nastavit v sobě zdravé vzorce myšlení a chování, abychom dosáhli vnitřní rovnováhy, která vede ke štěstí. Vychází z pocitu, že máme rádi sami sebe, děláme pro sebe to, co nám dělá dobře, a věnujeme se činnostem, které naplňují naše potřeby a které nás baví.

Můžeme si uvědomit a změnit přesvědčení, zkušenosti a názory, které jsou pro náš současný život neužitečné nebo přímo škodí a kazí nám naši životní spokojenost.

Úspěch ve všech oblastech života vychází z jednoho místa. Tím jsme my sami a naše přirozené nastavení otevřené lásce, spokojenosti a zdraví. Umíme se oceňovat a mít se rádi a toto naše nastavení ostatní dobře vnímají a podle toho se k nám ostatní chovají.


Děkuji Vojtěchovi Lustovi za skvělou inspirativní přednášku!

Termín: 10.9.2015

Kontakt na nás

Kalendář událostí

Odběr novinek

Facebook