Agentura
Moudrý Baobab

Přednášky, kurzy a semináře pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o principech života.

Labyrint života – seminář sebepoznávání, Jan Bím

Labyrint vypadá na první pohled jako bludiště, ale není tomu tak. Je v něm jen jedna možnost průchodu, která poutníka zavede do středu a v opačném směru zase ven.

Před samtným průchodem labyrintu jsme dlouho poslouchali buben, který nám přinášel poselství nebo otázku, kterou si zodpovíme uprostřed labyrintu.
Poté jsme postupně jeden za druhým procházeli zjednodušeným labyrintem ze Chartres. Uprostřed jsme si nabrali "svůj poklad" a a vynášeli ho ven. Bylo zajímavé sledovat cestu zpět - řešli jsme potkávání s poutníky, kteří jsou v opačném směru. Jako v životě to šlo s některými snáze a s některými obtížněji. I samotná chůze - styl, tempo.. hodně vypovídá o tom, jak životem procházíme a jak reagujeme na překážky, které nám život staví do cesty.
Před průchodem budeme docela dlouho poslouchat buben, který nám přinese poselství nebo otázku, kterou si zodpovíme uprostřed labyrintu.

Děkuji Honzovi za zprostředkování krásných prožitků při průchodu labyrintem, za dlaší inspirativní setkání a všem zúčastněným za vytvoření skvělé atmosféry.

Termín: 17.5.2016

Kontakt na nás

Kalendář událostí

Odběr novinek

Facebook