Agentura
Moudrý Baobab

Přednášky, kurzy a semináře pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o principech života.

O mně

Jmenuji se Petra Kaderková.
Mnohé o mně vypovídá mé datum narození - jsem narozená v Blížencích, což "zapřičinilo", že jsem společenský člověk, mám ráda lidi kolem sebe a hlavně mě baví spousta aktivit - od čtení, vaření, žehlení, starání se o manžela, děti, domov a zahradu, přes cestování a poznávání jiných kultur až po "věci mezi nebem a zemí" ( denně se nepřestávám divit tomu, jak to "TU" všechno funguje).
S mojí akčností Blížence souvisí organizace- čehokoli. Po celou dobu své pracovní kariéry jsem se věnovala organizaci různých akcí, seminářů, logistice zakázek, průvodcování a výuky pro jiné lidi. Organizace mě velice baví a mám zkušenosti z mnoha různých pracovních sfér.


Chci pro vás pořádat přednášky a semináře, na kterých můžete dostat odpovědi na mnohé vaše otázky, které vám mohou ukázat cestu, jak dál a jak na to.
Sama jsem prošla velkou změnou osobnosti a mohu tak tvrdit, že osobnostní rozvoj má velký smysl a význam pro náš další život.
Děkuji tímto všem mým "učitelům", kteří mě v životě posunuli a díky kterým jsem poznala, že život se nám neděje, ale že si ho utváříme sami.

Hodnoty - zdraví, moudrost, poznání, spokojenost, vděčnost, pokora

Kontakt na nás

Kalendář událostí

Odběr novinek

Facebook