Agentura
Moudrý Baobab

Přednášky, kurzy a semináře pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o principech života.

Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit  téměř 22 let působil ve firmě Microsoft, z toho 15 let v nejužším vedení firmy. Naposledy byl v letech 2007-2014 prezidentem Microsoftu pro Evropu. Má hluboké znalosti a dovednosti v oblasti osobního rozvoje a budování úspěšných týmů a organizací.
Ve své kariéře koučoval a mentoroval více než 160 lidí, z 5 různých kontinentů a to jak interně, tak externě. Tématy jsou např. osobní vývoj, inovace, technologie, podnikání, konkurenceschopnost, strategie, vzdělávání, osobní dovednosti a startupy. Jan je členem řady poradních orgánů několika evropských vlád v oblasti informačních a komunikačních technologií, národní konkurenceschopnosti a vzdělávání.

Je nejen vyhledávaným spíkrem na konferencích významných institucí  - např. Světového ekonomického fóra, Evropské komise, OECD, ale přednáší i na předních světových univerzitách, jako je Harvard, Cambridge, INSEAD nebo UCL a mnoha dalších.

Během své kariéry byl hostem globálních talk show na CNN, CNBC, Bloomberg, Euronews, a poskytl řadu interview pro prestižní média - např. New York Times, Washington Post, Financial Times či La Tribune.

Jeho osobní mise je “Pomoci lidem, organizacím a zemím po celém světě odemknout jejich lidský potenciál”.

Jan Mühlfeit zdůrazňuje: „Pokud lidé dělají to, k čemu mají talent, co je jejich silnou stránkou, mohou být nejenom produktivnější a úspěšnější, ale i šťastnější. Odemykání lidského potenciálu je pro mne osobní mantrou, protože si myslím, že pokud lépe využijeme to nejlepší v nás, podaří se tak vytvořit i lepší svět k našemu žití.“ Tato metodika, která má kořeny v pozitivní psychologii je založena nejen na jeho vlastní zkušenostech, ale i zkušenostech mnoha špičkových lidí ze světa globálního byznysu, politiky a sportu, s kterými se měl tu čest setkat, pracovat a trávit čas mnoho let. Jedná se o unikátní způsob jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy, zformulovat osobní vizi, a jak realizovat tuto vizi pomocí osobní výjimečnosti. Jan učí svůj kurz na celém světě a to jak v soukromém tak i veřejném sektoru.

Jan říká: „Během své dlouhé kariéry v Microsoftu jsem zažil mnoho úspěchů, ale jako každý člověk jsem také udělal řadu chyb, ze kterých jsem se vždy snažil něco nového naučit. Myslím, že v každém z nás je obrovský potenciál, ale málokdo ho dokáže využít. Narodíme se jako tryskové letadlo plné energie a potenciálu, ale většina z nás během svého života tomu tryskáči jen omývá křídla. Málokdo ho skutečně nastartuje a odletí za svým snem. Mohl bych říci, že každý z nás je génius, když se mu podaří zcela odemknout svůj potenciál. Každý, kdo najde svoji osobní výjimečnost, zjistí, proč přišel na svět, jaká je jeho mise a založí ji na svých silných stránkách, může nastartovat svůj pomyslný tryskáč. Může vykročit za svým snem, a prožívat štěstí již na cestě za tímto svým snem či úspěchem. Na té cestě si musíme uvědomovat, že jediné, co můžeme řídit, je naše energie, která je obnovitelná. Nemůžeme řídit svůj čas, ten je nám pevně dán a obnovitelný není.      Lidé chtějí být šťastní a úspěšní a já jim chci ušetřit čas hledání. Proto jsem vytvořil poměrně unikátní systém k nalezení osobní výjimečnosti, osobní vize, a jak naplňovat.“

Více informací o Janu Mühlfeitovi najdete na www.janmuhlfeit.com.

Kontakt na nás

Kalendář událostí

Odběr novinek

Facebook