Agentura
Moudrý Baobab

Přednášky, kurzy a semináře pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o principech života.

Zuzzi Husarová

Ing. Zuzzi Husarová

Více jak 11 let se věnuje oblasti seberozvoje. Pracuje v oboru vzdělávání dospělých se zaměřením na seberealizaci a mind koučing: zajímají jí příběhy lidí a pomáhá jim obnovit jejich sebejistotu, sebehodnotu, stav hojnosti v životě, úspěšnou komunikaci, a vnitřní klid při stresových situacích. Najít směr cesty při syndromu vyhoření, protože jedině díky transformaci naší mysli můžeme uspět.

Je první českou delegátkou celosvětové organizace Peace Revolutionpro rozvoj světového míru, organizuje semináře také v AJ a ŠJ.

Studovala v USA alternativní výživové směry a harmonizující cvičení těla. V Jižní Americe s amazonským šamanem se naučila práci s energiemi a účinné Neurolinguistické programovací techniky v Limě, v Evropě práci s podvědomím pro rozvoj našeho potenciálu a v Asii techniky vnitřního klidu pod vedením thajských mnichů.

Životní štěstí neleží nikde jinde než uvnitř nás. Chce to ovšem trénink naší mysli, proto, abychom mohli zakusit opravdu pocit vnitřní spokojenosti. Vytvořila jedinečnou metodu mind coachingu pro odstranění omezujících rozhodnutí, které nás často limitují dělat to, co doopravdy chceme.  Ráda vás naučí, jak pracovat s vaším podvědomím a mít život podle vašich pravidel. Pomůže vám najít svůj vnitřní klid a objevit svůj potenciál.

Více informací o ní najdete na www.zuzzihusarova.cz

Kontakt na nás

Kalendář událostí

Odběr novinek

Facebook