Agentura
Moudrý Baobab

Přednášky, kurzy a semináře pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o principech života.

Ivana Málková

Adéla Urbancová

Životní hodnoty paní Ivany jsou jasné a srozumitelné.  Učí se žít přítomným okamžikem, naslouchá sobě a své intuici. Je to silná a smysluplná osobnost.
V roce 1991 se stala spoluzakladatelkou první české soukromé školy rodinného typu Školy Hrou. V roli učitelky, ředitelky a majitelky se setkala se stovkami lidských příběhů. Po 20 letech maximálního nasazení veškerých sil, dozrála k rozhodnutí ze školy odejít, školu prodala a vydala se na cestu osobnostních proměn, které jí otevřely nové dimenze života.

V současné době je její vzdělávací a publikační činnost obohacená o množství aktivit:

  • lektorka kurzů Vědomé pedagogiky a konstelací
  • supervize a mentoring pro školská zařízení
  • ​průvodce v období osobních změn (rozchod, hledání, zdravotní obtíže)
  • ​spolutvůrce projektů společnosti EDUin - www.chciucit.cz, realizace medailonků o inspirativních učitelích a učitelkách a seriálu Vši ve škole pro Tv STREAM

Před dvaceti lety ukončila devítiletý vztah s manželem. Od té doby žije převážně bez partnerského vztahu a věří, že jednou to vyjde. Na otázku, kolik má dětí, odpovídá: „Mám čtyři nenarozené děti.“
Zajímá se o osobní příběhy dětí a dospělých a učí se pochopit důvody jejich jednání. Věří, že cesta k proměně vztahů vede přes uznání zranitelnosti. Přeje si, aby si lidé tykali a přestali používat tituly. Ráda fotografuje, cestuje, jí a je v tichu. Plní si sny (například osobní setkání s mládětem tygra a lva) nebo tvoření vlastní zahrady.
Více informací o Ivaně Málkové najdete na www.ivanamalkova.cz.

Kontakt na nás

Kalendář událostí

Odběr novinek

Facebook