Agentura
Moudrý Baobab

Přednášky, kurzy a semináře pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o principech života.

Monika Hasalová

Monika Hasalová foto

je známá pro svou autentičnost, zkušenost a hlubokou moudrost, kterou s láskou přináší. Autorka projektu Univerzita vědomého života Amonit, autorka školy Cesta vědomé mysli, zahrnující Školu vědomého slova, kde vychází z praktických zkušeností meditace, práce s myslí a podvědomím.

Monika Hasalová: „Buďte šťastní, zjednodušte si život! Zvědomit si, znamená vidět. Co umíte pojmenovat, toho jste si vědomi, čeho jste si vědomi, to můžete ovládat ...aby ve vašem životě byla láska, radost a hojnost. Jak být šťastným? Není to výsada jen někoho? JAK SE K TOMU DOSTAT? Ukáži vám cestu ke štěstí skrze vlastní poznání. Mně baví lézt po stromech - co baví TEBE?"

Monika se představuje:

„Krásný okamžik tobě, který čteš tyto řádky právě teď.

Jak představit v pár řádcích člověka, a tím spíše sebe, pro čtenáře tohoto webu.
Už to, že čteš tento profil, říká cosi o vzájemné rezonanci, která se tváří třeba jako zvědavost.

Co v tobě vyvolá pocit důvěry? Fakulta, kterou jsem studovala? Zájmy, které mám? Věk?

Vše co mne v životě potkalo mě utvářelo a zanechalo ve mně stopu... ale to je můj příběh. Můj příběh mě nejlépe vybavil na můj život a může být inspirací pro tebe.
Jsem průvodce, jenž ukazuje zprostředkovává osobní zkušenost tebe se sebou. Přestože jsem prošla Buddhistickou naukou, nedržím se jednoho směru. Pracuji s přítomností a s principy, které pak přesahují mnohé nauky. Pracuji s metodami a s moudrostí dávných kultur. Využívám různé techniky, které se často učí izolovaně. Mne však zajímá celek, zajímá mne jádro, podnět a důvod - zajímá mne princip a ten ti chci ukázat.

Budeš-li chápat princip, budeš-li rozumět dynamice vztahů a souvztažnosti, budou najednou mnohé situace života srozumitelné.

Neříkám, že budou lekce života najednou lehké. Nebudou. Neříkám, že pochopením se vše vyřeší. Teprve pochopením začne tvá cesta ke změně. A budeš-li chtít, mohu tě na ní doprovázet.

Zajímá mne tvůj příběh. Zajímá mne tvá cesta. Mým cílem je nebe na zemi, mým cílem je být šťastná. Máme-li něco společného, těším se na naše setkání."

Více informací o Monice Hasalové najdete na www.monikahasalova.cz.


Kontakt na nás

Kalendář událostí

Odběr novinek

Facebook